Termorąstai 110mm/1m² sienos

Termorąstai 110mm/1m² sienos

130 

Termorąstas, tai sugrupuota medžiaga, panaši į SIP plokštes.
15cm termorąsto šiluminė varža atstoja iki 45cm įprato rąsto sieną.
Termorąstai susideda iš dviejų natūralaus medžio plokščių (tašų) išorėje ir poliuretano putomis viduje.

Poliuretano putų izoliacija yra viena iš efektyviausių izoliacinių medžiagų kokias galima įsigyti. Poliuretanas užsandarina plyšius, įtrūkimus ir sujungimus bei ertmes aplink įvairius išsikišimus, suformuojant nuolatinį izoliacinį barjerą, kuris išlieka visą pastato tarnavimo laiką.

Naudojant mūsų gamybos termorąstus drąstiškai sumažėja įšlaidos vidaus ir išorės apdailos darbams. Ši medžiaga idealiai tinka nebrangiai namo, kuris yra naudojamas ištisus metus statybai.

Techniniai duomenys

 • Storis: 110mm
 • Išorė: Natūralaus medžio lenta;
 • Vidus: Aukšto tankio poliuretano putos;

Išankstinė užklausa

Suma:
1 vnt. =

Termorąsto pranašumai

 1. Šiluminė varža: 15cm termorąsto šiluminė varža atstoja iki 45cm įprato rąsto sieną;
 2. Svoris: Termorąstai, tai itin lengva sugrupuotų madžiagų gaminys. Jis yra skirtas greitai ir kokybiškai namų, pirčių, kitų statinių statybai. 6m ilgio termorąstas lengvai pakeliamas ir montuojamas 1 darbuotojo.
 3. Sandarumas: Termorąstų konstrukcijoje ypatingai kruopščiai buvo atsižvelgta ir išanalizuota sandarumo problema. Gamybos proceso metu, natūralaus medžio lentos yra frezuojamos. Frezavimo metu sukurtos briaunos eliminuoja sienų prapūtimo problemą. 
  Siekiant užtikrinti aukščiausią sandarumo lygį, montavimo proceso metu termorąstai yra suklijuojami montavimo pūtų pagalba.
 4. Pamatų kaštai: Kadangi mūsų įmonės gaminamas sienojus yra ypatingai lengvas, todėl iš termorąstų statomam namui nereikalingi gilūs pamatai.
 5. Statybos greitis: Ypatingai greitas surinkimas. Prities dydžio namas gali būti surinktas per 1.5 dienos. Sienojų gamyba nesibaigia atskirų termorąsto dalių gamyba. Medžiagos ypatumas yra tas, kad ji į statybvietę patenka namo komplekto formatu, todėl suprojektuotas namas gali būti greitai ir paprastai surinktas net nespecializuotos darbuotojų komandos pagalba. 
 6. Apdaila: Termorąsto sienoms nereikia papildomos apdailos, tačiau dizaino sumetimais jos dažnai dažomos arba tonuojamos, o natūralus paviršius ilgą laiką išlaiko aukštas dekoratyvines savybes.

Šilumos ir garso izoliacija

Poliuretano šiluminė varža (R) yra viena aukščiausių tarp visų izoliacinių medžiagų. 
Porų struktūra ir fizinės purškiamų apšiltinimo putų savybės leidžia žymiai sumažinti garso pralaidumą konstrukcijose yra atsparios ir nepralaidžios vandeniui.
Tyrimai parodė, kad užpurškus uždarų ląstelių poliuretano putų izoliaciją, sienos tvirtumas padvigubėja ar net patrigubėja.

Lengva, patikima ir laiko patikrinta namo konstrukcija

Kadangi tarp išorinio ir vidinio namo paviršių nėra tiesioginio ryšio, konstrukcijos dalių sandūros nesideformuoja, o kampuose nesusidaro šalčio tilteliai. Mūsų sukurta ypatinga šilto kampo konstrukcija blokuoja šalto oro prasiskverbimą į namus.

Drąstiškai sumažėja vidinės ir išorinės apdailos kaštai

Gyvenamoms patalpoms svarbi yra medžiagos išvaizda. Šiuo atveju termorąstai jokiu būdu nenusileidžia pastatams pastatytiems iš medžio masyvo. Termorąsto sienoms nereikia papildomos apdailos, tačiau dizaino sumetimais jos dažnai dažomos arba tonuojamos, o natūralus paviršius ilgą laiką išlaiko aukštas dekoratyvines savybes.

Nereikalingi gilūs pamatai

Dėl mažo termorąstų svorio, pastatui nereikia kloti sunkių ir brangių pamatų. Daugeliu atvejų užtenka sraigtinių polių, tokiu būdu sumažinant statybos kainą.

Itin aukšta šiluminė varža

Termorąstų sugrupuotos medžiagos šiluminė varža (R) yra viena aukščiausių tarp visų izoliacinių medžiagų. Jos šiluminė varža 10cm R=5,0. (0,02 W/mK). Tuo metu kitų izoliacinių medžiagų, pvz. mineralinė ar akmens vata 10cm R=2.6. Poliuretanas užsandarina plyšius, įtrūkimus ir sujungimus bei ertmes aplink įvairius išsikišimus, suformuojant nuolatinį izoliacinį barjerą, kuris išlieka visą pastato tarnavimo laiką. 15cm termorąsto šiluminė varža atstoja iki 45cm įprato rąsto sieną.

Greitis ir Ekologiškumas

Statybos proceso atliekos yra sumažinamos iki minimumo. Suprojektuotas namas yra greitai ir paprastai surenkamas net nespecializuotos darbuotojų komandos pagalba.

Pagaminta Lietuvoje

Termorąstai yra gaminami Lietuvoje ir pagal Jūsų pageidavimą ir gali būti personalizuoti. Mūsų gamininiai yra draugiški aplinkai, pagaminti iš natūralių ar perdirbtų žaliavų.
Jei neradote tinkamo projekto – susisiekite.

Papildoma informacija

Tipas

Namai iš termorąstų