SIP Skydas 150mm/1m²

SIP Skydas 150mm/1m²

100 

Plokštė susideda iš dviejų orientuotų skiedrų plokščių (OSB), prie kurių atitinkame slėgyje yra priklijuojama putų polistirolo plokštė.
SIP skydai idealiai tinka nebrangiai namo, kuris yra naudojamas ištisus metus statybai. SIP plokštės naudojamos laikančiųjų sienų statybai mažaaukščioje statyboje.

Techniniai duomenys

  • Storis: 150mm
  • Matmenys: X m x X m;
  • IÅ¡orė: OSB (orientuotų skiedrų plokÅ¡tė);
  • Vidus: Polisterolis;

Išankstinė užklausa

Suma:
1 vnt. =

Patikima ir lengva namo konstrukcija

Iš SIP skydų (plokščių) statomam namui nereikalingi gilūs pamatai. Dėl nedidelio plokščių  svorio pagaminto pastato konstrukcija yra lengvesnė, o tai ženkliai sumažina statybos kaštus. Reikalinga mažesnis pamatų gylis ir dydis, karnizo gylis, perdangos sijos, gegnių ir kolonų storiai.

Šilumos, dregmės izoliacija

Plokščių sandarumas yra užtikrinamas gamybos procese, o ne statybos vietoje. Sandarumas yra esminis pastato šilumos ir drėgmės izoliacijos elementas. 

Atsparumas ugniai kenkėjams ir aplinkai

Degdamas putų polistirolas skyla į vandenį ir CO₂. Taip pat dedimo metu polistirolas neišskiria žmogui pavojingų medžiagų.

Greitis ir Ekologiškumas

Statybos proceso atliekos yra sumažinamos iki minimumo. Suprojektuotas namas yra greitai ir paprastai surenkamas net nespecializuotos darbuotojų komandos pagalba.

Pagaminta Lietuvoje

Ši prekė yra gaminama Lietuvoje ir pagal Jūsų pageidavimą ir gali būti personalizuota. Gaminys yra draugiškas aplinkai, pagamintas iš natūralių ar perdirbtų žaliavų.
Jei neradote tinkamo projekto – susisiekite.

Papildoma informacija

Tipas

Skydiniai namai